AYALA napisał(a):

Następny specjalista od siedmiu boleści. Zwykły cham i prostak, co to potrafi tylko wyzwać od pedałów, kapusiów i startować do bijatyki jak na wiejskiej imprezie. Skandale takie jak z policją i pobicie jednego z dziennikarzy po meczu z Irlandią, bo ten ośmielił się skrytykować "wielkiego" Piotrusia piłkarza powinny dać wszystkim do myślenia jaki to człowiek. Przegra trzy pierwsze mecze i wyrzucą go, obstawiam.