Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18443
Stary 06.02.2012, 20:52
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Świerczewski trenerem ŁKS-u ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,53714,t...wiadomosc.html
Następny specjalista od siedmiu boleści. Zwykły cham i prostak, co to potrafi tylko wyzwać od pedałów, kapusiów i startować do bijatyki jak na wiejskiej imprezie. Skandale takie jak z policją i pobicie jednego z dziennikarzy po meczu z Irlandią, bo ten ośmielił się skrytykować "wielkiego" Piotrusia piłkarza powinny dać wszystkim do myślenia jaki to człowiek. Przegra trzy pierwsze mecze i wyrzucą go, obstawiam.
Odpowiedz cytując