Jot napisał(a):

Kiedyś kupiłem 24h w automacie, przejechałem 6 przystanków - nie wypadł. Myśle, pierd.ole i jeżdżę 24h bez. Złapały mnie kanary, opisuję sytuację, że automat wali w chu.ja i jak chcą to niech sprawdzą sobie na kamerach w tramwaju 16 o godzinie tej i tej, czy na czymkolwiek co da się zweryfikować moją wersję w tym tramwaju a ja dokumentu żadnego nie dam i mogą sobie nawet wojsko oprócz psów wzywać. Puścili mnie
|
Dziwne, Bardziej spodziewałbym się że wypiszą i powiedzą żebyś sobie załatwiał na Wawrzyńca