Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4088
Stary 06.02.2012, 19:12
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jest tam gdzie Genkov - obaj za słabi na Bundesligę a robiący za gwiazdy w naszej lidze.
Jeśli juz porównujesz to zobacz ilu Bułgarów gra w ligach zagranicznych, ilu co roku do nich przechodzi i w jakich klubach grają, a potem porównuj z naszą "perłą" najwiekszym samorodkiem złota w ostatnich czasach (jak pisali co poniektórzy). Nie chcę im odbierac wiary w tego "magic" gracza ale zycie jest nieubłagalne.

Cytat:
p.s. I ja za ten faul na czerwoną moze zastanowił bym sie nad żółtą. Widzialem mase podobnych sytuacji po ktorych nie wyciagano kartek
Akurat czerwone kartki w przypadku Borysiuka nie dziwią, to nie polska liga gdzie temu rzeźnikowi jako zawodnikowi Legii uchodziło na sucho. Bardziej prawdopodobne bedzie że czerwona kartka stanie sie jego znakiem firmowym. Początek jak widać miał mocny.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 06.02.2012 o godz. 19:18.
Odpowiedz cytując