JrQ- napisał(a):

|
a skad wiecie ile daja, ze tak narzekacie?
|
to jest właśnie w tym wszystkim najśmieszniejsze
Sami znawcy, którzy nic na ten temat nie wiedzą. bo niby skąd maja wiedzieć. Skąd w ogóle ktoś wytrzasnął ten Herbalife ? W czwartek się wszystkiego dowiecie. Ale rozumiem ze ciężko wytrzymać i trzeba popisać głupoty na forum.