Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2974
Stary 06.02.2012, 18:37
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
a skad wiecie ile daja, ze tak narzekacie?
to jest właśnie w tym wszystkim najśmieszniejsze

Sami znawcy, którzy nic na ten temat nie wiedzą. bo niby skąd maja wiedzieć. Skąd w ogóle ktoś wytrzasnął ten Herbalife ? W czwartek się wszystkiego dowiecie. Ale rozumiem ze ciężko wytrzymać i trzeba popisać głupoty na forum.
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując