Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 06.02.2012, 16:58
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Mieliście tak ? Odpukać jeszcze nie ale chyba bym urwał ten automat jakby mi zeżarł 3 złote
Kiedyś kupiłem 24h w automacie, przejechałem 6 przystanków - nie wypadł. Myśle, pierd.ole i jeżdżę 24h bez. Złapały mnie kanary, opisuję sytuację, że automat wali w chu.ja i jak chcą to niech sprawdzą sobie na kamerach w tramwaju 16 o godzinie tej i tej, czy na czymkolwiek co da się zweryfikować moją wersję w tym tramwaju a ja dokumentu żadnego nie dam i mogą sobie nawet wojsko oprócz psów wzywać. Puścili mnie
Odpowiedz cytując