Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 06.02.2012, 16:08
Ja miałem kiedys tak ze automat mi nie potrafił wydac reszty wiec nie wydał biletu i zwracał pienążka. Kanarów nie było, ale jakby byli to by mi wdupcyli mandat bo jak mi to powiedział kierowca, trzeba miec wyliczone na bilet.

Ale jeśli była by w/w przez Kocura sytuacja, to moją linią obrony byłaby kamera w autobusie na której było by widać ze zostałem wydymany
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując