|
Ja miałem kiedys tak ze automat mi nie potrafił wydac reszty wiec nie wydał biletu i zwracał pienążka. Kanarów nie było, ale jakby byli to by mi wdupcyli mandat bo jak mi to powiedział kierowca, trzeba miec wyliczone na bilet.
Ale jeśli była by w/w przez Kocura sytuacja, to moją linią obrony byłaby kamera w autobusie na której było by widać ze zostałem wydymany
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|