Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2962
Stary 06.02.2012, 15:14
Ale chyba nie rozumiesz nas. Po prostu każdy oczekiwał że to bedzie ten obiecany sponsor tytularny o którym tak pięknie opowiadał Basałaj. Nikt nie narzeka na Herbalife tylko że to nie jest to na co czekali kibice.
Odpowiedz cytując