Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2960
Stary 06.02.2012, 14:55
Panowie wyluzujcie, przecież to na razie plota (po tych linkach bardzo prawdopodobna), ale nie znamy szczegółów tej współpracy.
Cóż jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Ciężko powiedzieć, dlaczego Lech ma sponsora, Legia ma, Polonia podobno coś kombinuje - a my dalej bez.
Basałąj pie....li, że u nas rynek słaby, owszem ale słaby też jest nasz dział marketingu.
Odpowiedz cytując