Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2959
Stary 06.02.2012, 14:51
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Zaraz mnie ....ica strzeli.Sponora nie ma, źle, jest też źle.....a masakra.
Najlepsze jest to, że ludzie narzekają a nawet nie wiedzą kto nim rzeczywiscie jest.
hahaha, jeszcze jeden z drugim już wiedzą, że ta współpraca nam się nie opłaca.
Ktoś gdzieś napisał o Herbalife i już się gruba rozkmina zaczyna. Basał to łajza bo załatwił nam skrzynkę ziół
Do czwartku ten temat będzie pełen "kwiatków"
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując