Pablo84 napisał(a):

Zaraz mnie ....ica strzeli.Sponora nie ma, źle, jest też źle.....a masakra.
Najlepsze jest to, że ludzie narzekają a nawet nie wiedzą kto nim rzeczywiscie jest.
|
hahaha, jeszcze jeden z drugim już wiedzą, że ta współpraca nam się nie opłaca.
Ktoś gdzieś napisał o Herbalife i już się gruba rozkmina zaczyna. Basał to łajza bo załatwił nam skrzynkę ziół

Do czwartku ten temat będzie pełen "kwiatków"
