Pablo84 napisał(a):

Zaraz mnie ....ica strzeli.Sponora nie ma, źle, jest też źle.....a masakra.
Najlepsze jest to, że ludzie narzekają a nawet nie wiedzą kto nim rzeczywiscie jest.
|
To mnie strzeli , bo zamiast walczyć o sponsora dającego 5 mln rocznie za reklamę nam koszulkach , mamy DARMOWĄ HERBATĘ . Tyle jest warta marka Wisła Kraków .