Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2958
Stary 06.02.2012, 14:48
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Zaraz mnie ....ica strzeli.Sponora nie ma, źle, jest też źle.....a masakra.
Najlepsze jest to, że ludzie narzekają a nawet nie wiedzą kto nim rzeczywiscie jest.

To mnie strzeli , bo zamiast walczyć o sponsora dającego 5 mln rocznie za reklamę nam koszulkach , mamy DARMOWĄ HERBATĘ . Tyle jest warta marka Wisła Kraków .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując