Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Kotwajca
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
2954
06.02.2012, 14:31
Pytanie tylko czy Herbalife miałoby być partnerem Wisły czy sponsorem, bo w tym artykule na onecie oba te zwroty były używane tak jakby autor tekstu nie widział różnicy w ich znaczeniu.
Kotwajca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kotwajca
Znajdź inne posty napisane przez Kotwajca