Wyświetl pojedynczy post
Kotwajca
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2954
Stary 06.02.2012, 14:31
Pytanie tylko czy Herbalife miałoby być partnerem Wisły czy sponsorem, bo w tym artykule na onecie oba te zwroty były używane tak jakby autor tekstu nie widział różnicy w ich znaczeniu.
Odpowiedz cytując