domin_czyzyny napisał(a):

ale nie ma pewności, że chodzi o sponsora głównego.
Może to być jakaś mniejsza forma współpracy. Na innej stronie, jeden forumowicz napisał, że chodzi o Herbalife - a współpraca ma polegać na: REKLAMA - w zamian za -DOSTARCZANIE PRODUKTÓW DO KLUBU.
|
No chyba sobie JAJA robisz .