Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2950
Stary 06.02.2012, 14:05
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
ale nie ma pewności, że chodzi o sponsora głównego.

Może to być jakaś mniejsza forma współpracy. Na innej stronie, jeden forumowicz napisał, że chodzi o Herbalife - a współpraca ma polegać na: REKLAMA - w zamian za -DOSTARCZANIE PRODUKTÓW DO KLUBU.
No chyba sobie JAJA robisz .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując