|
Wszystko fajnie ale niech oni zaczną grać bliżej formacjami oraz niech Czekaj nabierze masy. Wszystko z nim jest ok, na ligę widać powinien dawać radę ale pierwszy lepszy mięśniak go przepcha w polu karnym. Cudów większych po tej drużynie nie oczekuje. MP jak najbardziej ale i równie dobrze 3 miejsce. Im mniej będzie rotacji w składzie, tym lepiej dla tej drużyny.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|