|
ale nie ma pewności, że chodzi o sponsora głównego.
Może to być jakaś mniejsza forma współpracy. Na innej stronie, jeden forumowicz napisał, że chodzi o Herbalife - a współpraca ma polegać na: REKLAMA - w zamian za -DOSTARCZANIE PRODUKTÓW DO KLUBU.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 06.02.2012 o godz. 13:31.
|