Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.02.2012, 13:14
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Tak to się robi w Moskwie ..http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1...wiadomosc.html
Frajerski rząd kompromituje naród. Teraz ruscy oskarżą nas o katastrofę. Wstyd i hańba - nawet jeśli zabiegi dyplomatyczne spowoduja że jakoś zatuszują sprawę
Rudy jedź do Brukseli i już nie wracaj
Wydymali go jak ostatnią szmatę. Ludzie otwórzcie oczy, przecież Tusk to zwykły karierowicz.

Cytat:
dziennikarz: Czy Polska posiada dowody na to, że gen. Błasik był w kokpicie?
E. Klich: Nie, Ale niby czemu rosjanie mieli by kłamać.
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 06.02.2012 o godz. 13:18.
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M


WISŁA!
Odpowiedz cytując