Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2946
Stary 06.02.2012, 12:56
To juz chyba byl by cud. Po tylu latach wkońcu byłby sponsor. To była by wkońcu jakas miła wiadomość w tym nudnym okienku transferowym.
Odpowiedz cytując