Może przeoczyłem, ale takiego tematu nie widziałem.
Zapewne historycy Wiślaccy więcej nam opowiedzą o sponsorach. A było ich kilkdziesięciu i nie były to tylko ciekawe firmy ( UNIMIL!!!!!) ale i różne osoby powiedzmy prywatne.
a oto najnowsza plotka w tym temacie :
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
nowy sponsor już w czwartek