Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7650
Stary 06.02.2012, 12:05
Nie ma się co jarać, założę się, że do tej pory sprzedali max 10tys biletów, wiadomo, że wiele ludzi nie przyjdzie ze względu na pogodę itp. na meczu będą najwierniejsi kibicie a frekwencja będzie oscylować około 15tys.
Odpowiedz cytując