Gwiaździsty napisał(a):

Uwierz, że jest . To w Polsce przez legijnych pismaków był lansowany na niby dobrego kopacza. I na forum gdzie jest trochę zwolenników polskiej mysli szkoleniowej znajdowało tu poklask. Można tez w pakiecie sie spytać Gdzie jest ten Sobiech, nad którym cmokało tutaj pół forum ? A Borysiuk ? he,he,he Legia zrobiła swietny interes na sprzedaży takiego drewna.
|
Jest tam gdzie Genkov - obaj za słabi na Bundesligę a robiący za gwiazdy w naszej lidze.
Przy czym Sobiech jeszcze jest młody (2 lata młodszy od Lewandowskiego) i 6 lat młodszy od Genkova. Ma jeszcze szansę błysnać.
A co do Borysiuka - obyśmy my zarabiali po 2 mln euro sprzedając kopaczy do Niemiec nawet tak drewnianych jak Borysiuk.
A co to mnie obchodzi czy Borysiuk, Brożek, Sobiech czy inny sobie poradzą za granicą?
Niestety - my nie mamy nawet "drewien" które ktoś chce kupić. Mamy samych wypożyczonych + Meliksona, Małeckiego i Jovanovica.