Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4876
Stary 06.02.2012, 08:58
Diaz na lewej obronie to sabotaż, nawet komentator zauważył, że zanim on sobie przyjmie, poprawi, podniesie głowę, pomyśli, złoży się do podania i w końcu poda to mija zbyt dużo czasu. Grał na jesień bardzo dobrze na środku obrony i myślę, że tam powinien zostać, a na flankę powinien iść wtedy, gdy grać nie może Paljić.
Odpowiedz cytując