|
Diaz na lewej obronie to sabotaż, nawet komentator zauważył, że zanim on sobie przyjmie, poprawi, podniesie głowę, pomyśli, złoży się do podania i w końcu poda to mija zbyt dużo czasu. Grał na jesień bardzo dobrze na środku obrony i myślę, że tam powinien zostać, a na flankę powinien iść wtedy, gdy grać nie może Paljić.
|