Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4872
Stary 06.02.2012, 07:50
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie Czekaja chłopak ma coś czego dawno mi brakowało w obronie WISŁY nie pozwala przeciwnikowi przyjąć piłki a jesli już to zrobi to za wszelką cenę nie poduszce do sytuacji żeby się z nią obrócił do bramki.
Odnośnie Czekaja podoba mi się inna rzecz. Jaki jedyny z obrońców ze spokojem potrafi zagrać z pierwszej piłki do najbliższego nieobstawionego kolegi z drużyny zamiast wybijać na pałę jak to robi Diaz. Ja myśle że jedynie Q i Czekaj, bądź Czekaj z Bunozą mogą grać w parze, bo Q czy Gordan w parze z Chavezem nie współpracują najlepiej. Ciekawe jakby Jovanovic zaprezentował się na lewej obronie... bo gdyby sobie poradził byłbym za powrotem Burligi na prawą.
Odpowiedz cytując