Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4871
Stary 06.02.2012, 02:02
|el0|ManoeL napisał(a):Wyświetl post
wiadomo ze po jednym czy dwoch udanych meczach nie ma co wyciagac daleko idacych wnioskow ale w tym meczu niewatpliwie widac bylo ze liderem obrony byl Czekaj a i prawa strona Marko jest dobra....gorzej z dugim stoperem i zgroza z lewa obrona:/ ale co do stopera o albo Chavez albo Bunoza...moze to i nie za dobrze jesli chodzi o pare Czekaj Bunoza bo obaj mlodzi i niedoswiadczeni ale mimo wszystko jednak bym sprobowal....no a jesli chodzi o ofensywe to bardzo podobala mi sie wymiennosc pozycji naszych graczy niestety ale najmniej produktywny i zwalniajacy akcje byl Patryk Małecki.... ale ogolnie rzecz biorac dosc ladny mecz w naszym wykonaniu i mysle ze mozemy patrzec z optymizmem na wiosenne mecze
Bunoza ma już 24 lata! Nie jest młody i niedoświadczony - jest po prostu kiepski.
Na gwałt potrzebujemy lewego obrońcy, wtedy można by przesunąć Diaza do środka i jakoś z Czekajem będzie to wyglądać. Na teraz niestety para Q - Michał wygląda chyba najlepiej (jeżeli Diaz gra na lewej).
Co do reszty - coraz bardziej podoba mi się Nunez na środku, widać, że się przyzwyczaja do nowej pozycji i jeżeli nie będzie kosztował tego absurdalnego 1.2 mln euro (taką ma podobno kwotę odstępnego) to można chyba myśleć nad jego wykupieniem.
Odszczekuje wszystko co mówiłem do tej pory o Gule. Wraca do formy i jest użyteczny dla drużyny. Mam nadzieje, że co najmniej utrzyma poziom w nadchodzącej rundzie.
Genkow to w obecnej formie tylko dubler dla Bitona co dobitnie w sparingach dał do zrozumienia. Mały gra jak to Mały, Meleks chyba wszedł w końcu po kontuzji na swój wysoki poziom.

Podsumowując - środek obrony ma chyba jednak trochę więcej jakości niż na jesieni, lewa obrona jak leżała tak się nie podnosi a w ofensywie można się pokusić o stwierdzenie, że wszystko idzie ku lepszemu.

EDIT: rzucił się w oczy jeszcze jeden problem - praktycznie nie mamy zmienników na poziomie w środku pola, bo o ile przy stracie któregoś z obrońców czy napastnika można mieć nadzieję, że jakoś to będzie to strata Wilka bądź Nuneza będzie kompletną katastrofą. Ci zawodnicy będą chyba w tej rundzie eksploatowani do granic możliwości i mam tylko nadzieję, że dadzą radę kondycyjnie.
Ostatnio edytowane przez riv : 06.02.2012 o godz. 02:08.

Odpowiedz cytując