Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4865
Stary 05.02.2012, 23:25
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobra gra Wisły

Szybka i kombinacyjna,szczególnie w pierwszej połowie.Melikson jak zwykle gra jak nikt inny ale najbardziej cieszy to że widać w tej grze pomysł,dziś nie widać było za wiele górnych piłek byle do przodu
Szkoda tylko że nie zagramy jeszcze sparingu z kimś z wyższej półki

Czekaj,Bunoza,Osman Chavez No tutaj jest pole do popisu


Na minus jak dla mnie tylko Diaz ale to już norma od zawsze :(
Mały faktycznie coś za wolno gra



PS:Czy nie macie wrażenia że bez Kirma gramy 100 razy lepiej

(Diaz,Jirsak,Kirm) nie widzę żeby byli dla nas zbawieniem
Małecki świetnie się prezentował jak wrócił po kontuzji- szybki, przebojowy, nie spowalniający gry, grający zespołowo i z pomysłem, a teraz znowu jakby zmęczony grą
gdyby szybciej oddawał piłkę to jego dobra technika wtedy jest bardziej widoczna, ale nie lepiej zwiesić głowę i zwalniać grę... wozić to się można jak trzeba wziąść na siebie ciężar gry w trudnych momentach a nie z przeciwnikiem o podobnych umiejętnościach
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 05.02.2012 o godz. 23:30.
Odpowiedz cytując