Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4862
Stary 05.02.2012, 22:59
A Ja tam życzę Kirmowi zdrowia, ale grać powinien ...Garguła.
Co do meczu szkoda że graliśmy dobrze tylko 30 minut, ale to jednak nadal tylko sparing, no i Iliewa chciałbym częściej widzieć w formie z poprzedniego meczu.
Cóż sezon czas zacząć.
Odpowiedz cytując