Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4861
Stary 05.02.2012, 22:59
Bardzo dobra gra Wisły

Szybka i kombinacyjna,szczególnie w pierwszej połowie.Melikson jak zwykle gra jak nikt inny ale najbardziej cieszy to że widać w tej grze pomysł,dziś nie widać było za wiele górnych piłek byle do przodu
Szkoda tylko że nie zagramy jeszcze sparingu z kimś z wyższej półki

Czekaj,Bunoza,Osman Chavez No tutaj jest pole do popisu


Na minus jak dla mnie tylko Diaz ale to już norma od zawsze :(
Mały faktycznie coś za wolno gra



PS:Czy nie macie wrażenia że bez Kirma gramy 100 razy lepiej

(Diaz,Jirsak,Kirm) nie widzę żeby byli dla nas zbawieniem
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 05.02.2012 o godz. 23:05.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując