Bardzo dobra gra Wisły
Szybka i kombinacyjna,szczególnie w pierwszej połowie.Melikson jak zwykle gra jak nikt inny ale najbardziej cieszy to że widać w tej grze pomysł,dziś nie widać było za wiele górnych piłek byle do przodu
Szkoda tylko że nie zagramy jeszcze sparingu z kimś z wyższej półki
Czekaj,Bunoza,Osman Chavez

No tutaj jest pole do popisu
Na minus jak dla mnie tylko Diaz ale to już norma od zawsze :(
Mały faktycznie coś za wolno gra
PS:Czy nie macie wrażenia że bez Kirma gramy 100 razy lepiej
(Diaz,Jirsak,Kirm) nie widzę żeby byli dla nas zbawieniem