Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4859
Stary 05.02.2012, 22:56
Jezeli bedziemy grali jak w 1 polowie to nie bedzie zle ale jezeli zagramy jak w drugiej to rozpacz. Mozna jednak wytlumaczyc, ze wiatr przeszkadzał
Odpowiedz cytując