Wyświetl pojedynczy post
|el0|ManoeL
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4858
Stary 05.02.2012, 22:55
wiadomo ze po jednym czy dwoch udanych meczach nie ma co wyciagac daleko idacych wnioskow ale w tym meczu niewatpliwie widac bylo ze liderem obrony byl Czekaj a i prawa strona Marko jest dobra....gorzej z dugim stoperem i zgroza z lewa obrona:/ ale co do stopera o albo Chavez albo Bunoza...moze to i nie za dobrze jesli chodzi o pare Czekaj Bunoza bo obaj mlodzi i niedoswiadczeni ale mimo wszystko jednak bym sprobowal....no a jesli chodzi o ofensywe to bardzo podobala mi sie wymiennosc pozycji naszych graczy niestety ale najmniej produktywny i zwalniajacy akcje byl Patryk Małecki.... ale ogolnie rzecz biorac dosc ladny mecz w naszym wykonaniu i mysle ze mozemy patrzec z optymizmem na wiosenne mecze
Odpowiedz cytując