Wyświetl pojedynczy post
ghost_
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4856
Stary 05.02.2012, 22:40
Odwołuję pochwałę Jaliensa po I połowie... szkoda, że nie wszedł na trochę Bunoza. A po drugie - naprawdę szkoda, że nie zatrudniliśmy jednak jakiegoś dobrego LO, Diaz jest kiepściutki. Za to Jovanovic dobrze na prawej
Odpowiedz cytując