Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
ghost_
Member
Od: 01.2012
Offline
#
4856
05.02.2012, 22:40
Odwołuję pochwałę Jaliensa po I połowie... szkoda, że nie wszedł na trochę Bunoza. A po drugie - naprawdę szkoda, że nie zatrudniliśmy jednak jakiegoś dobrego LO, Diaz jest kiepściutki. Za to Jovanovic dobrze na prawej
ghost_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ghost_
Znajdź inne posty napisane przez ghost_