Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4854
Stary 05.02.2012, 22:09
ghost_ napisał(a):Wyświetl post
Parę komentarzy po I połowie:

- Czekaj gra jak profesor. Zdecydowanie najpewniejszy z całej defensywy.
- Jaliens nieźle w obronie, ale jak tylko ma kopnąć piłkę do kogoś, jest źle
- Małecki - nie gra źle, ale gra dokładnie "jak Małecki", Moskalowi nie udało się nauczyć go szybkiego oddawania piłki, spowalnia akcje
- Melikson znowu w świetnej formie, tak samo Garguła - do tego dorzućmy Ilieva i ofensywę mamy naprawdę mocną

Fajnie grają pressingiem, dużo podań, nieźle to wygląda.
1)ok
2)nie wykazał się zbytnio dalej stary jaliens
3) małecki-strata tyle
4)ok

gra Wisły jako drużyny OK
Odpowiedz cytując