ghost_ napisał(a):

Parę komentarzy po I połowie:
- Czekaj gra jak profesor. Zdecydowanie najpewniejszy z całej defensywy.
- Jaliens nieźle w obronie, ale jak tylko ma kopnąć piłkę do kogoś, jest źle
- Małecki - nie gra źle, ale gra dokładnie "jak Małecki", Moskalowi nie udało się nauczyć go szybkiego oddawania piłki, spowalnia akcje
- Melikson znowu w świetnej formie, tak samo Garguła - do tego dorzućmy Ilieva i ofensywę mamy naprawdę mocną
Fajnie grają pressingiem, dużo podań, nieźle to wygląda.
|
1)ok
2)nie wykazał się zbytnio dalej stary jaliens
3) małecki-strata tyle
4)ok
gra Wisły jako drużyny

OK