Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4848
Stary 05.02.2012, 21:09
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
wchodzisz na wyższy level, myśle że po Moskalu Twoja kolej
Żałosna jest Twoja pusta złośliwość .
No cóż niektórzy kibice widać mają problemy w samodzielnym myśleniu, a tu wystarczy nie być inteligentnym inaczej, aby krytycznie oceniać różne wybory personalne aktualnych trenerów Wisły.


PS. Guła do Meliksona i gol .
Odpowiedz cytując