TRZEBINIAnin napisał(a):

|
wchodzisz na wyższy level, myśle że po Moskalu Twoja kolej
|
Żałosna jest Twoja pusta złośliwość

.
No cóż niektórzy kibice widać mają problemy w samodzielnym myśleniu, a tu wystarczy nie być inteligentnym inaczej, aby krytycznie oceniać różne wybory personalne aktualnych trenerów Wisły.
PS. Guła do Meliksona i gol

.