Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzegorz_lato
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
7644
05.02.2012, 20:21
byłem wczoraj po bilet, na E12 na oko 3/5 biletów wyprzedana, myślę że czeka nas całkiem niezła frekwencja
20k stuknie na pewno
grzegorz_lato
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzegorz_lato
Znajdź inne posty napisane przez grzegorz_lato