Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzegorz_lato
Junior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7644
Stary 05.02.2012, 20:21
byłem wczoraj po bilet, na E12 na oko 3/5 biletów wyprzedana, myślę że czeka nas całkiem niezła frekwencja
20k stuknie na pewno
Odpowiedz cytując