Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4080
Stary 05.02.2012, 18:41
No dobra, ale wiecie gdzie w tym wszystkim haczyk? Ano w tym, ze Borysiuk, jesli chodzi o gre w polskiej lidze, prezentowal sie duzo lepiej od Wilka czy od Sobolewskiego (tego "starego"). Wniosek jest jeden; albo Borysiuka zlapala trema, albo on jest drewniany. Tyle ze jesli ta druga opcja jest prawdziwa to... jak drewniani sa nasi def. pomocnicy skoro gorzej sie prezentowali od niego? Na 2 bundeslige by sie zalapali?
Ja osobiscie twierdze ze poprostu goscia trema zlapala i tyle. Tzn te faule robil u nas w lidze i nikt go nie potrafil oduczyc (bo u nas sedziowie nie widza roznicy miedzy atakiem na nogi i atakiem na pilke), ale tak poza tym to...on i tak gral bardzo slabo... bardzo"dretwo". Trema jak nic. Lewandowski tez po przyjsciu do Dortmundu potrafil marnowac najprostsze sytuacje. Nawet niemcy sobie jaja wtedy z niego robili (pamietacie?).
Coz, nie kazdy jest takim kozakiem (mentalnie) jak Swierczok...
Odpowiedz cytując