Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4079
Stary 05.02.2012, 18:29
felipe napisał(a):Wyświetl post
Borysiuk wytrzymał 40 minut w debiucie, dwa żółtka.
BARDZO słaby występ, brak pewności, kilka groźnych strat, niewidoczny w ofensywie...
Ale wniosków bym nie wyciągał,trema go chyba zjadła (bo przecież tak denny nie jest), niech się chłopak ogarnie w nowej rzeczywistości. Choć za tydzień Bayern, też lekko nie bedzie

Uwierz, że jest . To w Polsce przez legijnych pismaków był lansowany na niby dobrego kopacza. I na forum gdzie jest trochę zwolenników polskiej mysli szkoleniowej znajdowało tu poklask. Można tez w pakiecie sie spytać Gdzie jest ten Sobiech, nad którym cmokało tutaj pół forum ? A Borysiuk ? he,he,he Legia zrobiła swietny interes na sprzedaży takiego drewna.
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 05.02.2012 o godz. 18:30.
Odpowiedz cytując