Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1293
Stary 05.02.2012, 16:35
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
To już lepiej obejrzyj szwedzki pierwowzór a nie ta amerykańską podróbę:
http://www.filmweb.pl/film/Millenniu...et-2009-465857

Polecam zresztą całą trylogię, chociaż pozostałe 2 części słabsze od pierwszej:
http://www.filmweb.pl/film/Millenniu...em-2009-485856
http://www.filmweb.pl/film/Millenniu...82-2009-505440
nie wiedziałem że taka wersja jest i do tego dwie dalsze, wielkie dzięki
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 06.02.2012 o godz. 18:07.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując