Temat
:
Filmy, które warto obejrzeć
Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline
#
1293
05.02.2012, 16:35
karas1983
napisał(a):
To już lepiej obejrzyj szwedzki pierwowzór a nie ta amerykańską podróbę:
http://www.filmweb.pl/film/Millenniu...et-2009-465857
Polecam zresztą całą trylogię, chociaż pozostałe 2 części słabsze od pierwszej:
http://www.filmweb.pl/film/Millenniu...em-2009-485856
http://www.filmweb.pl/film/Millenniu...82-2009-505440
nie wiedziałem że taka wersja jest i do tego dwie dalsze, wielkie dzięki
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 06.02.2012 o godz. 18:07.
alejasienieznam
Lemoniadowy Joe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lemoniadowy Joe
Znajdź inne posty napisane przez Lemoniadowy Joe