Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24993
Stary 05.02.2012, 15:51
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Uwaga: Na meczu ze Standardem Karty Kibica nie są obowiązkowe, ponieważ jest to spotkanie w ramach rozgrywek organizowanych przez UEFA. Jeśli jednak posiadasz już Kartę Kibica lub mają ją osoby, dla których chcesz kupić bilety, weź je wszystkie ze sobą, idąc do kas po wejściówki! W przeciwnym wypadku nie będziesz mógł zakupić biletów.

Ten komunikat sam sobie przeczy
Nie, ten komunikat jest jasny. Jeśli masz wyrobioną kartę, to musisz ją przynieść, jeśli jej nie masz, to nie musisz wyrabiać, w przeciwienstwie do meczów ekstraklasy.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując