karas1983 napisał(a):

Uwaga: Na meczu ze Standardem Karty Kibica nie są obowiązkowe, ponieważ jest to spotkanie w ramach rozgrywek organizowanych przez UEFA. Jeśli jednak posiadasz już Kartę Kibica lub mają ją osoby, dla których chcesz kupić bilety, weź je wszystkie ze sobą, idąc do kas po wejściówki! W przeciwnym wypadku nie będziesz mógł zakupić biletów.
Ten komunikat sam sobie przeczy
|
Nie, ten komunikat jest jasny. Jeśli masz wyrobioną kartę, to musisz ją przynieść, jeśli jej nie masz, to nie musisz wyrabiać, w przeciwienstwie do meczów ekstraklasy.