Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4836
Stary 05.02.2012, 15:44
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kto wam powiedział że ostatnio grała drużyna B? Grali ci co nie grali w pierwszym meczu.
Tego nikt nie powiedział.
Ale dla mnie oczywistym jest ze druzyna B czyli druzyna rezerwowych to ta w której na bramcę stoi rezerwowy bramkarz. I Ci którzy wystąpili, bez wyjątku, to piłkarze którzy imho tworza rezerwę a nie podstawowy skład.
Wiadomo,ze czegoś takiego jak "pierwsza jedenastka" byc nie powinno bo trener powinien rotować składem i grać powinni najlepsi w danym momencie, ale akurat w środę podczas gry z Midtyjland Ci którzy zagrali imho tworzyli drużynę B.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując