Drozd napisał(a):

|
Kto wam powiedział że ostatnio grała drużyna B? Grali ci co nie grali w pierwszym meczu.
|
Tego nikt nie powiedział.
Ale dla mnie oczywistym jest ze druzyna B czyli druzyna rezerwowych to ta w której na bramcę stoi rezerwowy bramkarz. I Ci którzy wystąpili, bez wyjątku, to piłkarze którzy imho tworza rezerwę a nie podstawowy skład.
Wiadomo,ze czegoś takiego jak "pierwsza jedenastka" byc nie powinno bo trener powinien rotować składem i grać powinni najlepsi w danym momencie, ale akurat w środę podczas gry z Midtyjland Ci którzy zagrali imho tworzyli drużynę B.