|
bo to jest chory klub i chore zarządzanie!! brakuje faceta z jajami a przede wszystkim z głową od logicznego myślenia. w zamian mamy 3 kasy w których możesz płacić kartą ale nie możesz nadal zamienić się z kimś na karnet.
Żałuję że te lizodupy są tak blisko właściciela bo sądzę że gdyby odbył on poważną rozmowę z jednym z kibiców to rozgoniłby ten cyrk na cztery wiatry!!
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|