Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1289
Stary 05.02.2012, 13:30
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
"Dziewczyna z tatuażem" dobry film polecam niezły klimat szybka akcja ale bez przesady fajne postacie
Również polecam.
Konkretny film, mocny. Raczej nie dla ludzi o słabych nerwach i większej podatności na łzy czy lęk Aha, najlepszym filmem na randkę też nie jest
Odpowiedz cytując