Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
"Dziewczyna z tatuażem" dobry film polecam niezły klimat szybka akcja ale bez przesady fajne postacie
|
Również polecam.
Konkretny film, mocny. Raczej nie dla ludzi o słabych nerwach i większej podatności na łzy czy lęk

Aha, najlepszym filmem na randkę też nie jest
