Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15480
Stary 05.02.2012, 00:35
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Generalnie zgadzam się z Twoją opinią. Być może w niektórych elementach inaczej rozłożyłbym akcenty, ale to są szczegóły. Zastanawia mnie tylko dlaczego zacząłeś od cytatu mojego posta w który zwracałem się do kolegi Szpena z prośbą o odniesienie się do wyględających na hipokryzję sprzeczności w jego postach Ale ok. I tak doceniam to że chciało Ci się tyle napisać.
A bo mi się adresaci pomylili. Myślałem o wywodach kolegów typu Szpen (fan in vitro i klonowania)