Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
Od: 04.2004
Offline
#
15480
05.02.2012, 00:35
wislak68
napisał(a):
Generalnie zgadzam się z Twoją opinią. Być może w niektórych elementach inaczej rozłożyłbym akcenty, ale to są szczegóły. Zastanawia mnie tylko dlaczego zacząłeś od cytatu mojego posta w który zwracałem się do kolegi Szpena z prośbą o odniesienie się do wyględających na hipokryzję sprzeczności w jego postach
Ale ok. I tak doceniam to że chciało Ci się tyle napisać.
A bo mi się adresaci pomylili. Myślałem o wywodach kolegów typu Szpen (fan in vitro i klonowania)
Bronex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bronex
Znajdź inne posty napisane przez Bronex