Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Pimko
Member
Od: 11.2010
Offline
#
20407
04.02.2012, 22:05
Będzie już zamontowane nagłośnienie na trybunie G na meczu ze Standardem, czy dalej prowizorka? A jeśli to drugie, to może trzeba by w końcu przycisnąć klub...
Pimko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pimko
Znajdź inne posty napisane przez Pimko