Wyświetl pojedynczy post
Pimko
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20407
Stary 04.02.2012, 22:05
Będzie już zamontowane nagłośnienie na trybunie G na meczu ze Standardem, czy dalej prowizorka? A jeśli to drugie, to może trzeba by w końcu przycisnąć klub...
Odpowiedz cytując