|
Dziwię się po co deliberujemy nad zawiłościami i przyczynami koalicji PiS-LPR-Samoobrona. Przecież to już jest historia i tylko taki wymiar należy temu nadać - historyczny. To tak jakbyśmy rozmawiali o rządzie Witosa 1920 roku. Obecnie (od pięciu lat) rządzi Donald ,książę udzielny i jego drużyna piłkarska. Kaczyński i PiS jest bardzo mocno spacyfikowany. Wszystkie media elektroniczne (TVP,Polsat, TVN) są nastawione na jedno - zniszczyć w Polsce realną opozycję. Odebrać jej fundament godnościowy, zagnać do rezerwatu i tam czekać ,aż zdechnie. PiS jest jedyną partią opozycyjną. Palikot? SLD? PSL? Nie bądźmy naiwni. Ci ludzie pierdzą w jedną trąbę. To jak PZPR i stronnictwa sojusznicze (SN,SD,ZSL i takie tam).
Polemika z takimi ludźmi jak Szpen czy EMJ jakiś tam nie ma sensu. Ich argumentacja wisi w powietrzu na linach absurdu i kłamstwa. Stare klisze propagandowe mocno formatujące umysł i światopogląd. Zero dopuszczenia do siebie jakiś faktów ,tylko interpretacje i wymysły rodem z Czerskiej i Wiertniczej. Gdyby Polska była normalną demokrację ,to nie wiem czy bym głosował akurat na PiS i Kaczyńskiego (pewnie tak),ale w obecnych warunkach medialnych, społecznych, politycznych muszę bronić PiS i Kaczyńskiego bo to ostatni bastion przyzwoitości i POLITYKI a nie politykierstwa cwelebryckiego.
Ludzie ,którzy atakują PiS ,Kaczyńskiego są jak psy Pawłowa .Dzwonek ,ślinotok i nic więcej. Kanonika jest definiowana jako nauka o kryterium prawdy. A oni zakładają ,że prawda nie istnieje. Jest tylko narracja. Widzicie jakbyśmy tu wychwalali Donalda i jego gang pod niebiosa to by tu pachniało fiołkami (zgodnie z życzeniem EMJ ileś tam) . No ale ,że ośmielamy się kwestionować geniusz Donalda to jest tutaj szambo.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 04.02.2012 o godz. 21:59.
|