Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15468
Stary 04.02.2012, 21:09
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby ktoś wymyślił "Prawo Godwina II" z Niesiołowskim w roli głównej to już byłoby po dyskusji. A to mnie posądzano o brak merytorycznych komentarzy

No cóż w takim razie trzeba czekać na wypowiedź kogoś kompetentniejszego, albo na zatwierdzenie "PG II" w netykiecie.
No i proszę mamy następne przesłanki do tezy o mitomaństwie. O merytoryczności nie będę już wspominał przez grzeczność.
A gdyby ktoś inny wymyślił "Prawo Godwina III" z "Prawem Godwina II" w roli głównej to już byłoby po dyskusji. Jeśli nie ma się nic do powiedzenia to można zawsze wymyślić "Prawo Godwina II".
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 05.02.2012 o godz. 00:22.