emj10 napisał(a):

Gdyby ktoś wymyślił "Prawo Godwina II" z Niesiołowskim w roli głównej to już byłoby po dyskusji. A to mnie posądzano o brak merytorycznych komentarzy 
No cóż w takim razie trzeba czekać na wypowiedź kogoś kompetentniejszego, albo na zatwierdzenie "PG II" w netykiecie.
|
No i proszę mamy następne przesłanki do tezy o mitomaństwie

. O merytoryczności nie będę już wspominał przez grzeczność.
A gdyby ktoś inny wymyślił "Prawo Godwina III" z "Prawem Godwina II" w roli głównej to już byłoby po dyskusji. Jeśli nie ma się nic do powiedzenia to można zawsze wymyślić "Prawo Godwina II".