Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15467
Stary 04.02.2012, 20:34
Gdyby ktoś wymyślił "Prawo Godwina II" z Niesiołowskim w roli głównej to już byłoby po dyskusji. A to mnie posądzano o brak merytorycznych komentarzy

No cóż w takim razie trzeba czekać na wypowiedź kogoś kompetentniejszego, albo na zatwierdzenie "PG II" w netykiecie.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 04.02.2012 o godz. 20:42.