Gdyby ktoś wymyślił "Prawo Godwina II" z Niesiołowskim w roli głównej to już byłoby po dyskusji. A to mnie posądzano o brak merytorycznych komentarzy
No cóż w takim razie trzeba czekać na wypowiedź kogoś kompetentniejszego, albo na zatwierdzenie "PG II" w netykiecie.