KOALIK napisał(a):

|
Mogłeś zapomnieć, kiedy Wisła za czasów Telefoniki grała najlepszą piłkę. Kiedy siłą byli Polacy, np.: w sezonach 1998/1999, 2002/2003. .
|
tylko że w tamtych czasach poważne pieniądze w lidze mieliśmy MY i Legia.Dziś podobnymi pieniądzmi (a czasem wyższymi) dysponuje Polonia,Lech,Śląsk,Lubin.Więc i co raz trudniej dobrych zawodników za rozsądne pieniądze sprowadzic.Pozatym ceny za wyróżniających sie Polaków z naszej ligi wzrosły 4-5 krotnie.
Chciałbym tylko aby ci obcokrajowcy co do Nas trafiają byli na poziomie tych z Apoelu przynajmniej....