Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michi96d
Member
Od: 11.2009
Skąd: koszary
Offline
#
7632
04.02.2012, 19:12
dzisiaj o 11 nie było prawie nikogo tylko 2 kasy czynne
na g3 sa ale tylko poniżej 11 rzędu
michi96d
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michi96d
Znajdź inne posty napisane przez michi96d