Markuson napisał(a):

|
Bez karty kibica nie kupisz. Chciałem to wczoraj zrobić ale nie szło przegadać. Teraz też na puchary wymagana karta i dlatego niby nie ma szansy kupna biletu bez niej.
|
Dziwne, ponieważ komunikat na oficjalnej stronie Wisły mówi zupełnie co innego:
Cytat:
|
Uwaga: Na meczu ze Standardem Karty Kibica nie są obowiązkowe, ponieważ jest to spotkanie w ramach rozgrywek organizowanych przez UEFA. Jeśli jednak posiadasz już Kartę Kibica lub mają ją osoby, dla których chcesz kupić bilety, weź je wszystkie ze sobą, idąc do kas po wejściówki! W przeciwnym wypadku nie będziesz mógł zakupić biletów.
|
Czyli jak to w końcu jest ?
A może Twoi znajomi mają KK, a Ty nie miałeś ich ze sobą ? ( sorry że pytam, po prostu chciałbym to wyjaśnić, aby nie wprowadzać zamieszania)
Bo to wtedy zmienia postać rzeczy.