Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24987
Stary 04.02.2012, 18:42
Markuson napisał(a):Wyświetl post
Bez karty kibica nie kupisz. Chciałem to wczoraj zrobić ale nie szło przegadać. Teraz też na puchary wymagana karta i dlatego niby nie ma szansy kupna biletu bez niej.

Dziwne, ponieważ komunikat na oficjalnej stronie Wisły mówi zupełnie co innego:

Cytat:
Uwaga: Na meczu ze Standardem Karty Kibica nie są obowiązkowe, ponieważ jest to spotkanie w ramach rozgrywek organizowanych przez UEFA. Jeśli jednak posiadasz już Kartę Kibica lub mają ją osoby, dla których chcesz kupić bilety, weź je wszystkie ze sobą, idąc do kas po wejściówki! W przeciwnym wypadku nie będziesz mógł zakupić biletów.
Czyli jak to w końcu jest ?
A może Twoi znajomi mają KK, a Ty nie miałeś ich ze sobą ? ( sorry że pytam, po prostu chciałbym to wyjaśnić, aby nie wprowadzać zamieszania)
Bo to wtedy zmienia postać rzeczy.
Odpowiedz cytując