pawlonas napisał(a):

|
Vinci oraz es*, mam do Was pytanie. Gdy kupowaliście bilety dało rade jeszcze wyrwać bilety na C lub G ? Czy już nie było ?
|
Dało radę, ponieważ nie pojawił się żaden komunikat informujący że biletów na sektor C czy G nie ma. Więc ruszaj spokojnie.