Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7629
Stary 04.02.2012, 18:26
pawlonas napisał(a):Wyświetl post
Vinci oraz es*, mam do Was pytanie. Gdy kupowaliście bilety dało rade jeszcze wyrwać bilety na C lub G ? Czy już nie było ?

Dało radę, ponieważ nie pojawił się żaden komunikat informujący że biletów na sektor C czy G nie ma. Więc ruszaj spokojnie.
Odpowiedz cytując