Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pawlonas
Junior Member
Od: 02.2012
Offline
#
7628
04.02.2012, 18:22
Vinci oraz es*, mam do Was pytanie. Gdy kupowaliście bilety dało rade jeszcze wyrwać bilety na C lub G ? Czy już nie było ?
pawlonas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlonas
Znajdź inne posty napisane przez pawlonas