|
Zdjęcia nr 9, 10, 11 to na pewno kiosk, ale czy on będzie wyglądać tak jak na projekcie to nie mam pojęcia, ale raczej nie bo to wygląda na strasznie małe, chyba, że posiłki będą przygotowywane gdzieś na zapleczu. Pewnie PiotrG będzie wiedział więcej.
Ostatnio edytowane przez Zwitter : 04.02.2012 o godz. 18:21.
|