emj10 napisał(a):

|
mitomania - "chorobliwa skłonność do zmyślania i opowiadania nieprawdziwych, fantastycznych historii".
|
Dziecko - koledzy Ci zwrócili uwagę, żebyś nie używał terminów których nie rozumiesz.
To co napisał BBudowniczy nie jest:
* fantastyczne, ponieważ wszystko to się wydarzyło, na co dostałeś linki
* nieprawdziwe - co najwyżej można podważać czy takie były intencje PO, ale wszystkie ich późniejsze działania (łącznie z przegłosowanie dubeltowego becikowego w celu rozwalenia budżetu) na to wskazują.
Akurat chorobliwe reakcje można dopatrzeć się u większości miejscowych zwolenników PO, ale to szczegół.
Na koniec - bo dyskusji z trollami dłużej prowadzić nie zamierzam - jedna uwaga.
Zarzucanie politykowi, ze chce pełni władzy świadczy o niezrozumieniu podstaw polityki. Nie można bez władzy zrealizować swoich obietnic wyborczych, czyli - proszę się nie śmiać - innymi słowy zobowiązań wobec swojego elektoratu. Ja wiem, że dla kogoś kto głosował na PO to jest S-F, ale tak to w normalnych krajach działa. Dlatego każdy polityk dąży do pełni władzy.